loading image
539 350 983

Konsultant medyczny online

882 572 813

Sklep dyżurny Focha 33

735 986 088

Dział HandlowyKomputerowe Badanie Stóp Kraków

Czy wiesz, że wady w obrębie budowy lub ułożenia stóp mogą mieć negatywny wpływ na organizm? Badanie stóp rekomendowane przez zespół A.Z.M. MEDICAL Kraków jest nieinwazyjne. Pozwala na ocenę stóp, a także precyzyjny dobór programu fizjoterapii - zarówno dla dzieci, młodzieży, jak i dorosłych.

Badanie stóp to krok do zdrowia!

Odczuwasz bóle stóp? Cierpisz na częste kontuzje stawu skokowego? Posiadasz deformacje w obrębie palców? Koniecznie zgłoś się na badanie, dzięki któremu dobierzesz formę rehabilitacji do indywidualnych potrzeb związanych z rodzajem schorzenia. Komputerowe badanie stóp polecane przez A.Z.M. MEDICAL polega na ocenie stóp przez fizjoterapeutę, na podstawie danych uzyskanych podczas badania na podoskopie. Podoskopia komputerowa pozwala określić rozmieszczenie nacisków na podeszwie, a także nieprawidłowości w budowie stopy.

Nie bez znaczenia jest także ocena funkcjonalności - ocenie podlega ułożenie stóp zarówno od przodu, jak i od tyłu podczas różnych pozycji - siedzenia, stania, chodzenia. Podczas tego badania obserwuje się pozycję stóp, ale także ułożenie kolan. Istotna jest także analiza obuwia pacjenta - nadmierne zużycie po stronie bocznej lub przyśrodkowej świadczy o nieprawidłowym obciążaniu stopy.

Odpowiednio dobrana fizjoterapia stopy pozwoli na całkowite usunięcie lub zminimalizowanie dolegliwości bólowych i powrót do sprawności. Specjalistyczna fizjoterapia może polegać na: rehabilitacji (stopy lub stawu skokowego) lub/oraz doborze odpowiednich wkładek ortopedycznych.

Na badanie stóp możesz się zarejestrować: 

  • Szpital Ortopedicum, ul. Koło Strzelnicy 3, 30-219 Kraków, telefon kontaktowy: 12 425-38-51
  • Centrum Medyczne PROMED, os. Centrum C 8, 31-930 Kraków, telefon kontaktowy: 537-012-012 lub 12 642-16-27

Indywidualny dobór wkładek ortopedycznych

Jednym ze sposobów na przywrócenie komfortu stopom, a także leczenia różnego rodzaju dolegliwości i schorzeń jest zastosowanie indywidualnie dobranych wkładek ortopedycznych, dopasowanych po podoskopi komputerowej. Nie zwlekaj, wkładki ortopedyczne to sprzęt ortopedyczny, który zapewni Ci komfort na każdym kroku!