loading image

Kariera

Konsultant medyczny – sprzedawca

Firma AZM Medical Curyło Spółka Jawna poszukuje osoby do pracy na stanowisku Konsultant Medyczny – Sprzedawca w sklepie medyczno – ortopedycznym. Miejsce wykonywania pracy: Kraków

Firmę tworzy sieć specjalistycznych sklepów zaopatrzenia medyczno – ortopedycznego azmmedical.pl

Opis stanowiska :

  • sprzedaż zaopatrzenia ortopedycznego, medycznego i rehabilitacyjnego
  • wystawianie dokumentów handlowych
  • praca z pacjentem, indywidualne doradztwo medyczne
  • kompleksowa obsługa klienta

Wymagania :

  • wykształcenie kierunkowe ( fizjoterapeuta, farmaceuta, biolog )
  • znajomość zaopatrzenia rehabilitacyjno - ortopedycznego
  • biegła obsługa komputera i urządzeń biurowych
  • otwartość, kreatywność, komunikatywność
  • zdolność do pracy na samodzielnym stanowisku
  • prawo jazdy kategorii B
  • mile widziane doświadczenie w pracy w sklepie medycznym lub w sprzedaży

 Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • pracę w stabilnej i rozwijającej się sieci medycznej
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • szkolenie wstępne w zakresie oferowanych produktów
  • miłą atmosferę w pracy

CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych prosimy o przesłanie na podany adres e-mail: rekrutacja.azmmedical@gmail.com

 Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami oraz nie zwracamy nadesłanych materiałów.

KONSULTANT MEDYCZNY – sprzedawca w sklepie medycznym –

                             STAŻYSTA z Urzędu Pracy

Firma AZM Medical Curyło Spółka Jawna zatrudni pracownika na płatny staż do sklepu medyczno-ortopedycznego.

         Wymagania:

  • osoba bezrobotna zarejestrowana w Urzędzie Pracy w Krakowie
  • wykształcenie średnie lub wyższe (mile widziane fizjoterapeuta, biolog);
  • samodzielność, umiejętność organizacji czasu pracy, odpowiedzialność​

Oferujemy:

  • umowę stażową

Po zakończeniu stażu możliwość zatrudnienia na umowę o pracę; CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych prosimy o przesłanie na podany adres e-mail  rekrutacja.azmmedical@gmail.com